بادبانی

قیمت این تفریح: 30 دقیقه برای هر نفر : 200.000 تومان

کاتاماران های بادبانی

قایق بادبانی قایقی است که با نیروی باد حرکت می‌کند قایقران باید برای حرکت آن بادبانها را تنظیم و تعادل خوبی ایجاد کند. این نوع قایقرانی قدرت و سرعت عمل را به چالش می کشد و دارای سه ویژگی بارز دوام ، زیبایی و ایمنی هستند، و همچنین قوی و مقاوم در برابر تمام شرایط آب و هوایی میباشند. مهمترین ویژگی این قایق ها تردد در بدترین شرایط آب و هواییست، بطوریکه در روزهایی که هیچ شناوری قادر به انجام سفر یا تفریحات دریایی نمی باشد، شما می توانید با خیالی آسوده از دریانوردی بادبانی لذت ببرید. یات های بادبانی ، کاتاماران های بادبانی ورزشی،ویند سرف و کایاک های بادبانی جز تفریحات دریایی محبوب در مارینا کیش محسوب میشود و شما می توانید همه روزه (حتی در بادخیز ترین روزهای سال) هر یک از این تفریحات را انجام دهید.

برای دریانوردی با انواع قایق های بادبانی شما فقط به باد نیاز دارید از این رو در روزها طوفانی و پر از باد که هیچ تفریح دریایی دیگری عملا شدنی نیست خواه خوتان به تنهایی (اگر آموزش دیده باشید) خواه همراه با مربیان مجموعه مارینا کیش به دریا نوردی بپردازید .

ورزشهای بادبانی سطوح مختلفی از توانایی را نیاز دارند و در برخی از آنها میتوان در همان دفعه اول انهارا آموخت اما در برخی دیگر از این ورزشها نیاز به چند جلسه تمرین است تا بتوانید به تنهایی از پس ان بر بیایید.

اما اصلا نگران نباشید  از انجا که مارینا کیش نخستین کلوپ بادبانی کشور است تمام پرسنل آن مربی رسمی و آموزش دیده این ورزشها هستند و شما میتوانید همراه ایشان به دل دریا بزنید و از این ورزش بسیار پرهیجان لذت ببرید.

اگر هم قصد یادگیری این ورزش هیجان انگیز را دارید هم، کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش با مربیان رسمی فدراسیون در چند جلسه آنرا به شما آموزش می دهند تا بتوانید از دفعات بعد به تنهایی یا با دوستان خود دریانوردی کنید.

کاتاماران به شناور هایی میگویند که بجای یک بدنه با دوبدنه بروی آب شناورند و این دو بدنه به طریقی بهم متصل شده اند. در قایق های بادبانی هوبی کت این دو بدنه با سطحی به نام ترامپولین بهم متصلند.

مارینا کیش با کاتاماران های بادبانی از برند هوبی کت فرانسه که سازنده قایق های المپیک و یکی از بهترین و با قدیمی ترین تولید کنندگان انواع قایق و کایاک های بادبانی میباشد (لینک به صفحه فروشگاه) به علاقه مندان خدمات رسانی میکند و همانگونه که از بهترین کلوپ تفریحات دریایی ایران انتظار میرود در ورزشهای بادبانی نیز مارینا کیش بهترین و بروز ترین تجهیزات را از بهترین برندهای دنیا در اختیار دارد. هوبی 15 و هوبی 16 و هوبی وِیو  سه کاتاماران بادبانی موجود در مارینا کیش هستند که بطور اختصاصی فقط در کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش ( یا مارینا کاسپین) در اختیار شما علاقه مندان قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *