روی خط منتظر شما هستیم 07644465386

گشت تفریحی

گشت های دریایی

اگر به جزیره کیش سفر کردید فرصت دریا نوردی و گشت زنی در آبهای خلیج فارس و در اطراف جزیره مرجانی کیش  را از دست ندهید. با وجود جاذبه های فراوارن در آبهای آرام و مرجانی کیش، گشتهای دریایی یکی از پرطرفدارترین تفریحاتی است که گردشگران در جزیره زیبای کیش به آن می پردازند.

گردشگری دریایی، یکی از جاذبه‌های سواحل و بنادر است. از این رو مارینا کیش با وجود داشتن بروز ترین و لوکس ترین شناورهای تفریحی بادبانی یا موتوری و همچنین اسکله اختصاصی جهت پهلو گیری شناورها و تسهیل سوار و پیاده شدن مسافران، اقدام به برگزاری گشت تفریحی با کشتی یا قایق تفریحی در محدوده آبهای مرجانی جزیره زیبای کیش نموده است.

گشتهای دریایی در مارینا کیش در سه دسته تقسیم میشوند کلاس C  ، کلاس B  و کلاس A  که نفاوت این سه کلاس در ظرفیت سرنشین شناور ها می باشد.

اگر قصد دارید با گروهای پر جمعیت تا 10 نفر به گشت دریایی بروید باید از کلاس A  استفاده کنید و اگر در گروهای کوچکتر باشید میتوانید از کلاس های C  یا B  استفاده نمایید.

اما نکته مشترک کلاسهای گشت دریایی در مارینا کیش اینست که قایق های هر کلاس از بهترین ها در سایز خود هستند و با امکانات رفاهی مناسب و ظاهری بسیار شیک و فضای نشیمن بزرگ و راحت یک سفر دریایی دلچسب و خاطره انگیز را برایتان رقم می زنند. وجود چندین شناور آماده برای گشت های دریایی سبب شده که مارینا کیش حتی در روزهای شلوغ و پرمسافر سال در جزیره کیش، توانایی ارائه خدمات به مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن داشته باشد.

شناورهای مارینا کیش همگی از برند ژانو فرانسه (JEANNEAU) می باشند که بزرگترین کمپانی تولید قایق تفریحی اروپا می باشد و شما در هیچ کجای ایران شناورهایی مشابه این شناورها پیدا نخواهید کرد. پس فرصت را از دست ندهید و اگر به جزیره زیبای کیش سفر کردید به مارینا کیش رفته و یکی از گشتهای دریایی را انتخاب کنید و از دریانوردی در دریای مرجانی جزیره کیش لذت ببرید.

مدت زمان گشت های دریایی در مارینا کیش برای هر کلاس 20 دقیقه می باشد ولی اگر شما تمایل دارید زمان بیشتری را در دریا سپری کنید می توانید با هماهنگی قبلی با کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش زمان و تاریخ سفر خود را رزرو نمایید. (برای تماس با کلوپ کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *