رستوران بین المللی ماریناکیش

جزیره کیش از آن دست مقاصد گردشگری است که گردشگران برای داشتن سفری لوکس و خاطره انگیز برای داشتن تجربه آرامشی بی نظیر  به آن سفر می‌کنند. این جزیره زیبا امروزه با امکانات تفریحی و اقامتی فوق‌العاده، به مکانی محبوب برای سفر زوج‌های جوان، قرارهای کاری و تجاری مهم و رویدادهای مختلف تبدیل شده است. مارینا کیش بعنوان تنها مارینای ایران با فضای بسیار لوکس و استثنایی  محسوب می‌شود که در قسمت ساحلی این جزیره و مشرف به آب‌های نیلگون خلیج فارس قرار دارد. هتل مارینا پارک نیز در این مجموعه قرار داشته و  بسیاری از گردشگران در سفر به کیش مجموعه مارینا کیش را برای اقامت انتخاب می‌کنند زیرا علاوه بر داشتن فضایی دلنشین و امکانات تفریحی فوق‌العاده، رستوران‌های منحصر به فردی دارد و بهترین کیفیت غذا را به میهمان ارائه می‌کند. این هتل و مارینای 5 ستاره  اخیرا در قسمت یات کلاب خود (اسکله پارکینگ شناورهای لوکس تفریحی) یک رستوران بین المللی بسیار مدرن راه اندازی نموده که در ادامه با آن آشنا می شویم.

این رستوران که در آن انواع غذاهای ایرانی، بین‌المللی، دریایی، پیش غذا، دسر و سالاد سرو میشود با فضایی بسیار دلباز در محیطی آرام در مجاورت یات کلاب مارینا کیش قرار گرفته و با داشتن ویوو بسیار زیبا از دریایی کیش و قایق های لوکس پارک شده در مارینا از یک طرف و فضای سرسبز محوطه مارینا از طرف دیگر ، تبدیل به رستورانی شده است که در ایران شاید مشابه آن را به سختی بتوان پیدا کرد.

این رستوران با محیطی آرام برای یک قرار ملاقات و صرف یک شام مفصل انتخاب بسیار مناسبی می‌تواند باشد. برخورد کارکنان رستوران لبخندی رضایت بخش بر لبانتان می‌نشاند. در واقع هر آنچه که از یک رستوران منحصر به فرد  بخواهید در رستوران بین المللی مارینا کیش خواهید داشت.