شاتل

قیمت این تفریح: 20 دقیقه برای هر نفر : 65.000 تومان

تیوب سواری در مارینا کیش

یکی از هیجان انگیزترین تفریحات دریای شاتل یا همان تیوب سواری میباشد که بخاطر سیستم ظاهری خود توانایی  جهش روی آب با سرعت بالا را نیز دارد وهم بصورت دسته جمعی و هم تک نفره می توان آن را انجام داد،

توصیه ما به شما این است که اگر علاقه به شاتل سواری دارید راه مارینا کیش را پیش بگیرید و به به کلوپ تفریحات دریایی آن بروید. ما با داشتن مجهزترین کلوپ تفریحات دریایی ایران و قایق ها و تجهیزات کاملا نو و  جدید میتوانیم بیاد ماندنی ترین تجربه تیوب سواری را برایتان رقم بزنیم.

شاتل سواری در کیش یکی از پر تقاضاترین تفریحات دریایی در ایران است زیرا این ورزش نیز نیاز به توانایی خاصی نداشته و همانند پاراسیل بسیار هیجان انگیز است. این تفریح به این صورت است که  شما سوار بر این تیوبها شده و با قایق های تندرو، با سرعت بسیار بالایی روی سطح دریا کشیده می شوید و با مانورهایی که کاپیتان قایق میدهد به جهتهای مختلفی بروی آب سر میخورید.

کلاه ایمنی و جلیقه نجات جز تجهیزاتیست که هنگام استفاده از این تفریح دریایی به شما داده میشود تا در نهایت ایمنی از این تفریح لذت ببرید.

تقریبا تمام کلوپهای تفریحات دریایی ایران علی الخصوص جزیره کیش سرویس شاتل سواری را ارائه میدهند اما آنچه این تجربه را برایتان در مارینا کیش متفاوت میکند کیفیت بالای خدمات(رختکن های مجهز) ،محیط همیشه تمیز و منظم کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش و تجهیزات و قایقهای کاملا نو و همیشه اماده این مجموعه میباشند که در کنار اسکله های اختصاصی این مجموعه برای تفریحات دریایی وجه تمایزی بارزی برای این مجموعه و سایر کلوپهای دریایی رقم زده است.

همچنین پرسنل واحد عکاسی (مدیا) مارینا کیش آماده اند تا در صورت درخواست مشتریان لحظات سر خودن شما هنگام شاتل سواری را ثبت کنند و به شما تحویل دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *