پاراسل

قیمت این تفریح: 6 دقیقه برای هر نفر : 160.000 تومان

پاراسیل در کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش

چترهای پاراسیل (PARASAIL) یا به اصطلاح عامه پاراسل یکی از جذاب ترین و آرام بخش ترین تفریحات دریایی می باشد، شما سوار بر چتر پاراسیل شده و به وسیله ی یک قایق تندرو با سرعت کشیده می شوید تا ارتفاع بگیرید و بالا و بالاتر می‌رود، طوری که به محض فرود دلتان می‌خواهد دوباره با آن بالا باشید.

این تفریح دریایی که میتوان به جرات گفت یکی از پرطرفدار ترین تفریحات دریایی می باشد تفریحی بسیار عمومی بوده و تقریبا هر کسی میتواند از آن لذت ببرد. کمتر کسی است که از تجربه حس پرواز و رها بودن در آسمان انهم برفراز دریا لذت نبرد.

اکثر کسانی که اهل سفر و گردشگری هستند و مارینا های یا تفریگاهای ساحلی دیگر نقاط دنیا مخصوصا دبی ، ترکیه و جنوب شرق آسیا همانند تایلند و فلیپین و… را دیده باشند میدانند که پاراسیلینگ و چند تفریح دیگر (مانند غواصی و اسنورکل) جز جدا ناپذیر تمام این مجموعه ها می باشد . اما پاراسیل بعلت اینکه تفریحی است که شما در آن پرواز میکنید بسیار همه گیر میباشد و تقریبا هرکسی برای یکبار آنرا تجربه کرده است.

در این تفریح شما نیاز به تعویض لباس نداشته و فقط تسمه هایی را  بدور پاهای شما فیکس میکنند که به آن هارنس میگویند و سپس شما بوسیله گیره های هارنس به یک میله تعادل متصل میشوید. بعد از وصل کردن میله تعادل به چتر و شروع حرکت قایق کاپیتان طناب را که توسط یه موتور الکتریکی کنترل میشود باز کرده و شما به آسمان میروید و با افزایش سرعت قایق و طول طناب بطور همزمان از سطح دریا بیشتر و بیشتر فاصله میگیرید.

حال به این تفریح دریای را به آبهای نیلگون خلیج فارس و دریای مرجانی جزیره کیش اضافه کنید که بر فراز آن در آسمان در حال پروازید . این یک تجربه بی نظیر است که آبهای مرجانهای زیبای جزیره کیش آنرا  نسبت به خیلی از مکانهای مشابه دنیا  خاص تر نیز نموده است.

اوج هیجان و حس آرامشی بی نظیر را در آسمان آبی و برفراز آب های زلال و زیبای دریای کیش در مارینا کیش تجربه خواهید کرد. امکانات رفاهی کامل (دوش ها، رختکن و کمد اختصاصی برای هر مشتری)  کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش درکنار مجهز بودن به اسکله اختصاصی برای مشتریان پاراسل و از طرف دیگر داشتن قایق های پاراسیل کاملا نو و کاپیتان های بسیار مجرب، نه تنها وجه تمایز بزرگی بین این مجموعه و سایر تفریگاهای کوچکتر دریایی است بلکه سبب می شود تجربه پاراسیل و پروازی بسیار متفاوت و به بیاد ماندنی داشته باشید که به جرات در هیچ کجای ایران مانند آنرا تجربه نخواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *