پدال بورد

قیمت این تفریح: 30 دقیقه برای هر نفر : 150.000 تومان

پدال بورد تفریح اختصاصی مارینا کیش

پدالبورد یا به اصطلاح پدلبورد دوچرخه ای یکی دیگه از محصولات بسیار نوآورانه و با کیفیت کمپانی هوبی کت فرانسه (لینک به صفحه فروشگاه) است که بدون نیاز به هیچ پیش زمینه از ورزشهای دریایی برای تمام سنین تفریحی بسیار لذت بخش میباشد، پس اگر برای اولین بار قصد انجام تفریحات دریایی دارید این وسیله حتما به شما پیشنهاد می شود.

این وسیله منحصرا توسط کمپانی هوبی کت فرانسه تولید می شود و هیچ تولید کننده مشابهی ندارد لذا فقط در مارینا کیش و بطور  اختصاصی میتوانید این ورزش را در ایان تجربه کنید.

یک سیستم پدالی بسیار نو آورانه با نام “میراژ” بروی بوردی همانند یک پدلبورد اما از جنس فایبرگلاس و کامپوزیت سوار شده است و یکی از ساده ترین و لذت بخش ترین تفریحات دریایی را بوجود آورده که هر سنی و هر سطح توانایی قادر به لذت بردن از آنست.

نکته بسیار جذاب این ورزش سادگی استفاده از این وسیله است که دقیقا همانند یک دوچرخه بروی آب (دوچرخه آبی نیز به آن می گویند) حرکت میکند و شما فقط نیاز دارید فرمان آنرا نگه داشته و پدال بزنید و برای حرکت به طرفین گیره آن سمت را فشار داده و تا هر زمان که به اندازه کافی به سمت مورد نظر چرخیدید آنرا نگه میداریدو سپس رها میکنید(دقیقا همانند ترمز دوچرخه است ). به همین سادگی!

اگر اهل تورینگ و ماجراجویی دریایی باشید حتی میتوانید تجهیزات ماهیگیری یا اسنورکل های خودرا برداشته و با آن به دریا بروید و پس از ساعتها ماجرجویی براحتی به ساحل بازگردید.

پدال بورد ورزشی با سرعت  بسیار بالا، وزن کم و دوام بسیار زیاد و همچنین قدرت مانوری بالا میباشد ، که تنها با اشاره انگشتان دست میتوان کنترل این بورد را درست گرفت، با پدال هایی با بازدهی فوق العاده بالا در این بورد ها میتوان حرکت بورد را توسط پاها در اختیار داشت.

این محصولات هیچ نمونه مشابهی در جنوب کشور عزیزمان ندارند و شما تنها میتوانید در مجموعه مارینا کیش به با این ترفیح بسیار جدید دریایی به کشف ناشناخته ها در دل دریا بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *