پدل بورد

قیمت این تفریح:یک ساعت برای هر نفر : 100.000 تومان

مارینا کیش بزرگترین کلوپ پدل بورد کشور

پدلبوردینگ  شاخه ای از ورزش آبهای آرام و موج سواری است که فرد را قادر میسازد مسافت بیشتری نسبت به معمول به سمت دریا پارو بزند و از موجهای کوچکتر لذت بیشتری ببرد. یا در آبهای آرامتر برای پیشروی بصورت ایستاده پارو بزند. یک گزارش معتبر این ورزش را پرطرفدارترین فعالیت ورزشی بیرون از خانه معرفی نموده است. ورزشکاران این رشته میتوانند بر روی دریاچه ها، رودخانه های بزرگ و کانالها، سوار شدن بر روی موجهای کوچک و سیر مسافتهای طولانی در خط ساحلی از این وسیله استفاده کنند.

پدلبورد یکی از پرطرفدارترین ورزشهای دریایی است و علت ان یادگیری بسیار سریع و ارامش بخش بودن آن است . این ورزش در شاخه حرفه ای خود مسابقات بسیار هیجان انگیزی در سطح جهان دارد که نمایندگان و ورزشکارانی از کشور ما نیز سالانه در آن شرکت میکنند. مارینا کیش اولین دوره این مسابقات را بطور حرفه ای در 18 آبان 1397 برگزار نمود (لینک به خبر).

اگر چندان اهل سرعت یا ورزشهای با هیجان خیلی بالا نیستید پدلبورد یک انتخاب مناسب برای شماست. این ورزش به این گونه است که رایدر با یک پارو بروی تخته ای که میتواند از جنسهای مختلف (کامپوزیت، فایبرگلاس، بوردهای بادی از جنس پی وی سی،چوب، فیبر کربن و…) باشد ایستاده و آرام شروع به پارو زدن مینماید. از انجا که برای این ورزش حتما نیاز به دریا نیست لذا میتوان در تمام رودخانه ها و دریاچه ها انرا امتحان کرد اما انچه بیش از همه در این تفریح دریایی لذت بخش است امتحان کردن ان در دریا و در ابی ارام است که میتوانید از نهایت آرامش در این ورزش لذت ببرید.

برای کسانی که ورزشکار هستند هم این یک ورزش بسیار ایده آل است که در آن تمام عضلات بدن(شانه ها، بازو ها و عضلات کمر و پا) درگیر میشود و بدون انکه فشار چندان زیادی حس کنید می توانید ساعتها پارو زده و به تقویت عضلات خود بپردازید.

اگر اهل ماجراجویی باشید پدلبورد از میان تمام تفریحات دریایی بهترین انتخاب است. میتوانید کوله پشتی خود را از غذا و نوشیدنی پر کرده و انرا بروی بورد گذاشته و به دل دریا بزنید. ما برای اینکار جزیره کیش و مشخصا مارینا کیش را پیشنهاد میکنیم. زیراما بزرگترین مجموعه تفریحات دریایی کشور  را با حوضچه اختصاصی برای پدل بورد و مربیان رسمی  انجمن موج سواری ایران در اختیار داریم.

این کلوپ مجهز به رختکن بزرگ، کمد اختصاصی دوش برای مشتریان میباشد و همچنین میتوانید از قسمت عکاسی کلوپ (واحد مدیا) بخواهید تا  از شما عکس یا فیلم گرفته تا این تجربه جدید را در نخستین مارینای ایران ثبت نمایید.

ما بالغ بر 40 پدل بورد از برند شماره 1 جهان ردپدل انگلستان(لینک به صفحه فروشگاه) داریم که مارینا کیش را تبدیل به بزرگترین باشگاه پدلبوردینگ کشور کرده است. پس میتوانید مطمئن باشید در مجموعه ای مجهز و با پرسنل آموزش دیده در نهایت آسودگی خاطر از یک تفریح دریایی در یک روز دریایی  لذت ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *