کایاک پارویی و پدالی

قیمت این تفریح: 60 دقیقه برای 2 نفر : 250.000 تومان

کایاک سواری در آبهای مرجانی کیش

شناخته شده ترین تفریح دریایی ایران کایاک می باشد که از دیرباز اقبال عمومی خوبی به آن وجود داشت، این قایق ها چه برای ماهیگیری و چه برای قایقرانی در اقیانوس، آب های آرام و رودخانه استفاده می شود.برای تفریح دریایی وسیله ای بسیار مناسب و سبک می باشد.کایاک ها  بعلت اینکه جنبه تفریحی آن بیشتر است، وسیله ای فوق العاده مناسب برای تفریگاهای ساحلی می باشد که می توان بصورت تک نفره یا دو نفره آنرا استفاده کرد و با یک اموزش چند دقیقه ای می توان بسادگی دریانوردی کرد!مارینا کیش در مجموعه خود قسمتی را بطور حرفه ای برای استفاده تفریحی ، اموزش و برگزاری تورهای ماهیگیری در دریا توسط این کایاک ها در نظر گرفته علاقه مندانی که دنبال این تفریحات پارویی و ماجراجویی و ماهیگیری تفریحات و گزینه های منحصر بفردی هستند میتوانند برای اولین بار در ایران در یک مجموعه در اختیار داشته باشند.

کایاک های انواع مختلفی دارند که بخش مهمی از آنها کایاک های حرفه ای هستند که در المپیک و مسابقات جهانی استفاده میشوند و خود دارای شاخه های متعددی می باشد.اما ما در مارینا کیش از مدلهای تفرحی کایاک استفاده میکنیم و بیشترین تعداد کایاک را در یک مجموعه در ایران داریم و این موضوع بخاطر درخواست بسیار زیاد مشتریان برای استفاده از این تفریح در حوضچه اختصاصی مارینا کیش است.

حوضچه اختصاصی مارینا کیش برای تفریحات پارویی و پدالی همانند کایاک مکانی بی نظیر برای کسانیست که بصورت تفریحی قصد استفاده از این ورزش را دارند زیرا میتوانید داخل این حوضچه و بدور از امواج کوچک و بزرگ در نهایت ایمنی به پارو زدن بپردازید و ساعتها از این ورزش دریایی لذت ببرید.

با وجود صخره های مرجانی جزیره کیش و همچنین ماهیان و سایر آبزیان منحصر بفرد و بسیار زیبای اطراف این مرجانها کایاک سواری در دریای کیش یکی از بهرتین تفریحاتیست که میتوانید در این جزیره انجام دهید.این کایاک ها در سه نوع پارویی و پدالی و یا مدلهای پارویی-پدالی از برند هوبی کت فرانسه در کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش وجود داشته و هرکس با هر سطح از آمادگی بدنی میتواند از این ورزش را امتحان کند.

از آنجایی که برخی از کایاک های موجود در کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش دو نفره هستند، این تفریح برای خانواده ها بسیار جذاب و پرطرفدار شده زیرا میتوانید همراه با خود یک نفر دیگر هم به دریا نوردی ببرید تا این لحظات آرامش بخش را با همراهتتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *