معرفی تفریح دریایی پاراسل

بهترین کلوپ های پاراسل در ایران

پاراسل چیست؟

در این سری از مقالات معرفی تفریحات دریایی به تفریح بسیار پر طرفدار پاراسل میپردازیم. این تفریح یکی از پرطرفدارا ترین تفریحات دریایی در تمام مارینا ها،ریزورت ها و کلوپ های ورزشهای دریایی دنیا میباشد. بدون نیاز به زمینه ورزشی خاصی فقط توسط یک چتر از روی قایق بلند شده و به پرواز در می آیید و نهایتا بروی همان عرشه فرود خواهید آمد.این تفریحی است که تقریبا همه افراد قادر به انجام آن هستند و این مهمترین دلیل پرطرفدار بودن آن است.

در این تفریح شما نیاز به تعویض لباس نداشته و فقط تسمه هایی را  بدور پاهای شما فیکس میکنند که به آن هارنس میگویند و سپس شما بوسیله گیره های هارنس به یک میله تعادل متصل میشوید. بعد از وصل کردن میله تعادل به چتر و شروع حرکت قایق کاپیتان طناب را که توسط یه موتور الکتریکی کنترل میشود باز کرده و شما به آسمان میروید و با افزایش سرعت قایق و طول طناب بطور همزمان از سطح دریا بیشتر و بیشتر فاصله میگیرید.

اکثر کسانی که اهل سفر و گردشگری هستند و مارینا های یا تفریگاهای ساحلی دیگر نقاط دنیا مخصوصا دبی ، ترکیه و جنوب شرق آسیا همانند تایلند و فلیپین و… را دیده باشند میدانند که پاراسل و چند تفریح دیگر (مانند غواصی و اسنورکل) جز جدا ناپذیر تمام این مجموعه ها می باشد . اما پاراسل بعلت اینکه تفریحی است که شما در آن پرواز میکنید بسیار همه گیر میباشد و تقریبا هرکسی برای یکبار آنرا تجربه کرده است.

در ایران با توجه به نوار ساحلی بسیار وسیع در سواحل خزر و خلیج فارس بیاری از کلوپ ها در شمال و جنوب کشور این خدمات را ارائه میدهند و شما میتوانید در کلوپ پاراسل این تفریح بی نظیر را تجربه کنید.

در ادامه این مقاله به دو تا از بهترین کلوپ های تفریحات دریایی ایران میپردازیم که میتوانید در آنها پاراسل سواری کنید و یک تجربه فراموش نشدنی از پرواز با چتر پاراسل داشته باشید.

بهترین کلوپ پاراسل کیش کجاست؟

مارینا کیش بهترین کلوپ جزیره کیش:

اوج هیجان و حس آرامشی بی نظیر را در آسمان آبی و برفراز آب های زلال و زیبای دریای کیش در مارینا کیش تجربه خواهید کرد. امکانات رفاهی کامل (دوش ها، رختکن و کمد اختصاصی برای هر مشتری)  کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش درکنار مجهز بودن به اسکله اختصاصی برای مشتریان پاراسل و از طرف دیگر داشتن قایق های پاراسیل کاملا نو و کاپیتان های بسیار مجرب، نه تنها وجه تمایز بزرگی بین این مجموعه و سایر تفریگاهای کوچکتر دریایی است بلکه سبب می شود تجربه پاراسیل و پروازی بسیار متفاوت و به بیاد ماندنی داشته باشید که به جرات در هیچ کجای ایران مانند آنرا تجربه نخواهید کرد.

درمیان تمام کلوپ های تفریحات دریایی جزیره کیش، تنها مارینا کیش موفق به کسب گواهینامه 5 ستاره کیفیت با امتیاز کامل شده است. بدین ترتیب مارینا کیش تنها کلوپ 5 ستاره جزیره است که از طرف سازمان منطقه آزاد کیش بعنوان بهترین کلوپ جزیره کیش معرفی شده است.

بهترین کلوپ پاراسل انزلی کجاست؟

مارینا کاسپین بزرگترین مجموعه تفریحات دریایی شمال کشور:

مارینا کاسپین نخستین مارینای شمال کشور می باشد که امکانات تفریحی و ورزشی آن تاثیر زیادی بر جذب علاقه مندان و گردشگران به این مجموعه دارد چرا که تفریحات دریایی در مارینا کاسپین تنوع زیادی داشته و با سفر به اینجا دنیایی از هیجان را در دل دریا تجربه خواهید کرد.

کلوپ تفریحات دریایی مارینا کاسپین با امکانت کاملا بروز، قایق پاراسل جدید و تجهیزات ورزشهای دریایی از بهترین برندهای جهان خدمات متفاوتی را به علاقه مندان ارائه می دهد.

وجود رختکن، دوش و کمد های اختصاصی در کنار پرسنل،کاپیتان ها و مربیان مجرب و حرفه ای این مجموعه در تمام رشته های ورزشها و تفریحات دریایی همچنین مجهز بودن به بهترین تجهیزات تفریحات دریایی و شناور های تفریحی سبب شده تا مارینا کاسپین بزرگترین کلوپ تفریحات دریایی شمال کشور باشد که خدماتی با کیفیت و متفاوت از سایر مجموعه ها به گردشگران و علاقه مندان ارائه می کند.در این مارینا با وجود اسکله های اختصاصی و قایق پاراسل کاملا جدید ، لذت تجربه پرواز با چتر پاراسل برای علاقه مندان دو چندان خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *