Leader36

درباره این شناور

همانند لیدر ۴۰ طراحی لیدر ۳۶ نیز بی نظیر و مثال زدنی است. یک بدنه V  شکل با طراحی فوق العاده زیبا  و مدرن در حالی که رگه هایی از طراحی اسپورت نیز در بدنه این شناور کاملا مشهود است

مالکین این شناور همگی از طرح بندی استثنایی و جانمایی خلاقانه آن تعریف میکنند که فضای داخلی این شناور را ۲٫۵ برابر بیشتر کرده است.در طول روز کابین ناوبری این شناور بسیار جادار و راحت و با محیطی باز و دید تحسین برانگیزی از دریا میباشد در حالی که در شب کابین مالک درست همانند یک سوییت کامل و با امکانات است.

جوایز و عناوین کسب شده توسط این شناور:

 

جزئیات

3770-10o

کیفیت بالای زندگی در قایق

لیدر ۳۶ تلاشیست برای بوجود آوردن تجربه ای جدید از راحتی و رفاه در دریا .ژانو در این مدل موفق شده با جانمایی درست حمام و سه جای خواب را در کابین عقبی شناور قرار دهد.این فقط بخشی از نوآوری هاییست که لیدر ۳۶ را یک قایق خانوادگی منحصر بفرد کرده است.

leader36-3

کارایی و پایداری بی نظیر در دریا

کنترل و هندلینگ بسیار راحت و آسان، لیدر ۳۶ را مشخصا به یک قایق مناسب جهت دریا نوردی همراه با خانواده و دوستان بدل کرده است.

Jeanneau-Leader-36-33-Aquamarin-Boote-und-Yachten-Aquamarin-Boote-und-Yachten

ظاهری لوکس و ورزشی

بطور همزمان

با خطوط و طراحی های که در سرتاسر بدنه دیده میشود و همچنین کیفیت و امکانات بالای زندگی درون قایق و کارایی بسیار بالای شناور دردریا ، لیدر ۳۶ تلفیقی کم نظیر از لوکس بودن همزمان با اسپورت بودن می باشد.

مشخصات فنی

مدل

Leader 36

طول  (متر)۱۱٫۴۷
عرض (متر)۳٫۶۲
آبخور  (متر)۰٫۷۵
ظرفیت سوخت (لیتر)۵۵۰
ظرفیت آب (لیتر)۱۶۰
کابین۲
وزن  (کیلوگرم)۶۶۱۶
موتور  (اسب بخار)volvo 300 * 2
طبقه بندی CEB8 / C10 / D10

تصاویر

ویدیو

جهت مشاوره فروش شناورهای تفریحی فرم زیر را تکمیل کنید.