Prestige 500

درباره این شناور

پرستیژ ۵۰۰ یک نماد است.

دارای بدنه ای متوازن و به تایید همگان بسیار قدرتمند و ایمن است.

“فلای بریج “پرستیژ ۵۰۰ در بین تمام شناورهای هم سایز خود از مساحت بیشتری برخوردار است که همین به تنهایی یکی از نقاط قوت این شناور محسوب میشود.

طراحی داخلی این شناور دارای دو ویژگی است که شخصیت کلی این شناور را تعریف میکند:

الف)بدلیل متمرکز نمودن آشپزخانه شناور در کابین ناوبری و دسترسی راحت سرنشینان داخل و خارج شناور به آن، تمامی طبقات شناور صاحب فضای قابل استفاده(زندگی) بزرگتری شده اند.

ب)حمام بسیار بزرگ و جادار با دسترسی مستقل برای مالک شناور که با داشتن در ورودی پانوراما ،نورگیربوده و نمای بسیار خوبی از دریا دارد.

پرستیژ ۵۰۰ یک موفقیت بزرگ است ،این شناور از تمام شناور های هم سایز خود عناوین و جوایز بیشتری را برنده شده است.

جزئیات

8

دارای ناحیه فلای بریج

با ناحیه فلای بریج سفر در دریا فوق العاده لذت بخش است مکانی برای نهایت لذت بردن از دریانوردی در فضای آزاد می باشد، این شناور در بین تمام شناورهای هم سایز خود دارای ناحیه فلای بریج با مساحت بیشتری میباشد.

فروش قایق پرستیژ500 (9)

لوکس

قایقی لوکس با امکانات فوق العاده که می تواند برای مسافران خود یک رویا را به تحقق برساند. سفر در دریا فوق العاده لذت بخش است، به ویژه اگر سوار بر این قایق تفریحی زیبا، راحت و مجلل باشید!

06bbdb40b72fc2c86d8413720d38bd63

بسیار جادار

بدلیل متمرکز نمودن آشپزخانه شناور در کابین ناوبری و دسترسی راحت سرنشینان داخل و خارج شناور به آن و حمام بسیار بزرگ و جادار با دسترسی مستقل برای مالک شناور  با داشتن در ورودی پانوراما ،تمامی طبقات شناور صاحب فضای قابل استفاده(زندگی) بزرگتری شده اند

اطلاعات فنی

مدل

prestige 500

طول  (متر)۱۵٫۲
عرض (متر)۴٫۵
آبخور  (متر)۱٫۰۵
ظرفیت سوخت (لیتر)۱۳۰۰
ظرفیت آب (لیتر)۶۳۶
کابین۳
وزن  (کیلوگرم)۱۴۱۰۰
موتور  (اسب بخار)۴۳۵ * ۲
طبقه بندی CEB10/C12

تصاویر

ویدیو

جهت مشاوره فروش شناورهای تفریحی فرم زیر را تکمیل کنید.